|
50 989 грн
|
|
50 989 грн
|
платежі
по 25 495 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
50 989 грн
|
|
50 989 грн
|
платежі
по 25 495 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 25 стхв |
| Формат паперу | A3A3000A6A6000A9A9000Z81Z91 черная RU |
| Сумісний оригінальний картридж | W1335A, W1335X |
| Інтерфейси підключення | Ethernet 1000 Mbits |
| Глибина | 505 мм |
| Розміри | 583 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |