|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
div dataorder0Найкомпактніший БФП HP LaserJetbrНайкомпактніший лазерне БФП HP, що вирізняється високою продуктивністю.brbrdivdiv dataorder1div datacount2 datamediatruedivdiv dataorder1Забудьте про затримки через принтер. Завдяки швидкості друку до 20 сторінок формату A4 на хвилину ви можете працювати максимально ефективно та без перебоїв.brbrСтильний та елегантний дизайн поєднується з простотою і зручністю використання.brbrПросте виконання завдань один пристрій для друку, сканування та копіювання.brbrПеревірена якість і зручністьbrОтримуйте відбитки незмінно високої якості на цьому компактному лазерному пристрої друку, використовуючи оригінальні лазерні картриджі HP.brbrПросте налаштування за допомогою програми HP Smart. Його покрокові інструкції допоможуть легко підєднатися з будьякого пристрою.brbrЗ легкістю підєднуйтеся і відразу друкуйте. Убудований порт USB забезпечує просте підєднання принтера до компютера.brbrПристрій одразу готовий до роботи. Зручна панель керування зі світлодіодними індикаторами та кнопками допомагає швидко робити проєкти.divdivdivdiv
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б HP LJ M141w з Wi-Fi
В наявності
Артикул: 7MD74A
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 65 120 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 20 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | HP LaserJet 150A |
| Інтерфейси підключення | WiFi (802.11ac) |
| Глибина | 264 мм |
| Розміри | 197 мм |
| Вага | 5.39 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |
Новий відгук або коментар