|
23 299 грн
|
|
23 299 грн
|
платежі
по 11 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
23 299 грн
|
|
23 299 грн
|
платежі
по 11 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Canon |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 64 256 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 33 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 Basic |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 072 |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Глибина | 399 мм |
| Розміри | 390 мм |
| Вага | 13 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |