|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Термічна струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 60 - 250 г/м2 |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 23 стор/хв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) / Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | HP 53XL |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Глибина | 242 мм |
| Розміри | 360 мм |
| Вага | 7.7 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |