|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Canon |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 64 275 гм |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | GI490 (Y) |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Глибина | 330 мм |
| Розміри | 163 см |
| Вага | 6.3 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Гарантійний термін | 10 |