|
7 524 грн
|
|
7 524 грн
|
платежі
по 3 762 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 524 грн
|
|
7 524 грн
|
платежі
по 3 762 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Canon |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | фото до 275 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 8.8 стрхв |
| Місткість лотка паперу | 50 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | GI490 (Y) |
| Інтерфейси підключення | USBBT400 Bluetooth 4.0 USB2.0 |
| Глибина | 330 мм |
| Розміри | 163 см |
| Вага | 6.3 кг |
| Країна виробництва | Вєтнам |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |