|
20 135 грн
|
|
20 135 грн
|
платежі
по 10 068 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 135 грн
|
|
20 135 грн
|
платежі
по 10 068 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Canon |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 199 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 36 стхв |
| Місткість лотка паперу | 150 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 070 |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 460 мм |
| Розміри | 373 мм |
| Вага | 16.3 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |