|
31 155 грн
|
|
31 155 грн
|
платежі
по 15 578 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
31 155 грн
|
|
31 155 грн
|
платежі
по 15 578 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Epson |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 64 256 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 17 стхв |
| Місткість лотка паперу | 30 аркушів |
| Формат паперу | A3A3000A6A6000A9A9000Z81Z91 черная RU |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T04D100 |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 358 мм |
| Розміри | 245 мм |
| Вага | 9.7 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |