|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ATB1500 |
|---|---|
| Бренд | AIWA |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1500 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | Імпульсний режим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити | 395 х 195 х 181 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |