|
4 399 грн
|
|
4 399 грн
|
платежі
по 2 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 399 грн
|
|
4 399 грн
|
платежі
по 2 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MSM4B670 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 26 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 38.5 х 7.8 х 5.7 см |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |