|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Чудовий bручний занурювальний блендерb strongBRAUN MQ 535 SAUCE (MQ535 SAUCE)strong оснащений віночком, який ідеально взібє в густу піну білки, погружною насадкою з нержавіючої сталі, яка відмінно перемішає будьякі інгредієнти, а також окремим подрібнювачем обємом 0,5 літра. Незважаючи на досить високу потужність в 600 Вт, він порадує тихою, практично безшумною роботою, що є важливим, якщо у Вас є маленькі діти і під час їхнього сну Ви готуєте обід або вечерю. Ергономічна зручна рукоятка відмінно лягає в руку, а наявність на ній відповідних кнопок робить управління блендер strongBRAUN MQ 535 SAUCE (MQ535 SAUCE)strong більш простим і зрозумілим. Крім того насадка має універсальну форму дзвону, що не дозволяє бризок потрапляти за межі чаші.divbrdivdivТепер несподівані гості не створять проблем господині. У Вас не буде боліти голова про те, що ж приготувати до столу за 5 хвилин. Досить скористатися блендером. Ви за кілька секунд зможете зробити фарш, нашаткувати овочі для салату, подрібнити цибулю і зелень, збити вершки або створити повітряний крем. Крім того, блендер допоможе змішати ніжне пюре і приготувати різноманітні соуси. Блендер економить час і відкриває нові горизонти для господинь. Сучасний блендер стане незамінним помічником на кухніbrdiv
Блендер Braun MQ 535 SAUCE MQ535SAUCE
В наявності
Артикул: MQ535SAUCE
2 099 грн
Характеристики
| Артикул | MQ535SAUCE |
|---|---|
| Бренд | Braun |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 500 Вт |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити | 380 х 70 х 70 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Польща |
Новий відгук або коментар