|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbКомпактність bbrДивлячись на занурювальний блендер Braun MQ 7020 WH відразу, неможливо передбачити, який функціонал і висока продуктивність має даний прилад, однак, скориставшись ним одного разу, ви більше не захочете з ним розлучатися. Цей блендер продуманий до дрібниць, щоб його використання було в одне задоволення.ppbКорпус bbrКорпус виконаний із міцного пластику, який не нагрівається і зручно лежить у руці. Колір приладу білий, із сірими вставками, які гармонійно доповнюють дизайн приладу. Моторний блок блендера має потужність цілих 1000 Вт, що говорить про його високу продуктивність. Також варто відзначити легкість зміни насадки завдяки системі EasyClick Plus. Керувати цим блендером дуже легко, адже в ньому присутня технологія SmartSpeed. Зверху корпусу знаходиться зручна кнопка, завдяки якій ви самостійно регулюєте швидкість моторного блоку, просто натиснувши на неї сильніше або мякше.ppbКомплектація bbrЗанурювальний блендер Braun MQ 7020 WH має практичну комплектацію, якої достатньо для закриття основних запитів щодо процесів на кухні. Блендерна ніжка, виконана з нержавіючої сталі, відмінно зможе зробити суппюре, або якийсь соус. До того ж завдяки унікальній формі можете бути спокійні за чистоту поверхні, де використовується прилад. Купол унікальної форми захищає від бризків під час роботи. Також, в комплектації є подрібнювач обємом на 350 мл, віночок і мірна склянка зі шкалою, обємом в 600 мл.p
Блендер Braun MQ 7020 WH
В наявності
Артикул: MQ 7020 WH
2 499 грн
Характеристики
| Артикул | MQ 7020 WH |
|---|---|
| Бренд | Braun |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 350 |
| Режими роботи | Змішування |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | колка льоду |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 276 х 261 х 187 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар