|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbКомплектація під різні завдання bbrДля перемішування, подрібнення, збивання інгредієнтів можна використовувати різні побутові прилади або навіть змішувати все вручну. А можна просто купити занурювальний блендер Braun MQ 7045 X, який здатний повноцінно виконувати роботу міксера і часом виявляється більш зручним в роботі, ніж потужний кухонний комбайн. Секрет простий і полягає в комплектації металевий широкий віночок, два універсальні подрібнювачі (1,25 і 0,35 л.) до стандартної фірмової блендерної ніжки з технологією ActiveBlade.ppbМеталева нога bbrБезумовним плюсом приладу є простота та швидкість зміни насадок. Вони підключаються до моторного блоку одним рухом та надійно фіксуються спеціальним затискачем на весь час роботи. Нога виготовлена із міцного легкого металу за технологією PowerBell Plus та із системою SplashControl. Розширення у вигляді невеликого дзвону в нижній частині запобігає розліту частинок продуктів, коли ви обробляєте інгредієнти у відкритому посуді. Посилені рухомі ножі ActiveBlade, здійснюючи вертикальні рухи, на 40 знижують необхідні зусилля, які потрібно прикладати при обробці.ppbОригінальна система контролю потужності bbrДаний блендер має цілком стандартні показники потужності 1000 Вт, але власну, унікальну систему контролю швидкісних режимів. Обертання насадки прискорюється, якщо сильніше стискаєте перемикач, розташований на рукоятці і, відповідно, знижується, коли натискання слабшає. Подібна схема використовується в блендерах Braun вже давно і добре зарекомендувала себе, завдяки високій точності, якої дозволяє досягти.p
Блендер Braun MQ 7045 X BK
В наявності
Артикул: MQ 7045 X BK
4 199 грн
Характеристики
| Артикул | MQ 7045 X BK |
|---|---|
| Бренд | Braun |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 350 |
| Режими роботи | Змішування |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Живлення | Від мережі |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | Імпульсний режим |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 400 х 68 х 68 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар