|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pBraun MQ7087X BK зручний високопродуктивний блендер, здатний без праці подрібнити навіть найтвердіші продукти.ppЗавдяки першій в світі технології ACTIVEBlade Braun MultiQuick 7 MQ7087X BK є найкращим занурювальним блендером для виконання найскладніших робіт. Переміщаючись вгорувниз, унікальні ножі ACTIVEBlade легко змішують найтвердіші продукти, витрачаючи при цьому на 40 менше зусиль.ppУнікальна технологія ACTIVEBlade дозволяє лезах рухатися вгору і вниз, що робить подрібнення горіхів, кокосів, імбиру, чорного шоколаду та інших складних для подрібнення інгредієнтів надзвичайно легким. Вироблений для вирішення найскладніших завдань, цей інноваційний і гнучкий вал забезпечує на 250 більше активну поверхню для різання, що призводить до поліпшення подрібнення в 2 разиppЕргономічна конструкція.ppНековзне покриття, збільшений купол заглибних насадок чистота і швидкість роботи забезпечені.Запатентовані леза. Забезпечують якісне подрібнення в 4 рази швидше попередніх моделей. Більше не буде великих шматків.ppНадійна конструкція.ppНавіть при максимальних навантаженнях блендер не нагрівається і не ковзає в руках, а унікальна технологія Active Blade забезпечує рух лез вгорувниз для кращого подрібнення інгредієнтів.ppВключається кнопка головна відмінність блендера Braun Multiquick 7 MQ7087X BK від безлічі інших моделей.ppНатисни і забудь про тривалому утриманніНасадки встановлюються за 1 поворот з боків розташовані великі кнопки. А потужний мотор забезпечує ідеальну роботу з будьяким видом продуктів.p
Блендер Braun MQ 7087 X BK
В наявності
Артикул: MQ 7087 X BK
5 999 грн
Характеристики
| Артикул | MQ 7087 X BK |
|---|---|
| Бренд | Braun |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 350 |
| Режими роботи | Збивання |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Живлення | Від мережі |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | турборежим |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 390 х 68 х 68 мм |
| Вага | 1.50 кг |
| Країна виробництва | Румунія |
Новий відгук або коментар