|
1 011 грн
|
|
1 011 грн
|
платежі
по 506 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 011 грн
|
|
1 011 грн
|
платежі
по 506 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | RM430 |
|---|---|
| Бренд | ECG2E |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | Без подрібнювача |
| Потужність | 400 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | низький рівень шуму |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 38.6 х 6.5 х 6.5 см |
| Вага | 0.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |