|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pТЕХНІКА, З ЯКОЮ ГОТУВАТИ ЛЕГКО І ПРИЄМНОbrСтаціонарний блендер ERGO EHB 7000 просте і функціональне кухонне пристосування. Він робить процес приготування комфортним і приємним. Потужний блендер прискорює процес готування і відмінно справляється зі своїми завданнями подрібнити, перемолоти, змішати або збити продукти.ppБІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ І ІДЕЙ ДЛЯ РІЗНОМАНІТНИХ БЛЮДbrСтаціонарний блендер виконує безліч функцій за допомогою віночка можна змішувати рідини, збивати ніжний омлет або тісто. Металева насадка дозволить приготувати кремсуп, її можна занурювати в киплячу середу. У закритій частіше зручно і безпечно подрібнити практично будьякі тверді продукти.ppМАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ ПРИ оптимального розміруbrПотужність ERGO EHB 7000 становить 1000 Вт, що дозволяє змішати або подрібнити різноманітні продукти в лічені секунди. При цьому прилад не займає багато місця і важить всього 1.6 кг. Оптимальний розмір основної чаші в 500 мл і мірної ємності в 600 мл дає можливість використовувати кількість продуктів, достатня щоб приготувати їжу для всієї родини.ppЕРГОНОМІЧНІСТЬ, БЕЗПЕКА І ДОВГОВІЧНІСТЬbrERGO EHB 7000 працює в мультіскоростном і турборежимі. Вибравши потрібний, можна швидко і легко подрібнити, збити або змішати продукти, не втрачаючи при цьому зайвого часу і електроенергії. Ергономічна ручка з покриттям Silk Touch не ковзає в руці, ємності і ножі зручно мити. Техніка прослужить довго і ефективно. Свідчення цього дворічна гарантія, яка поширюється на продукцію.p
Блендер Ergo EHB 7000 (EHB7000)
В наявності
Артикул: EHB7000
1 499 грн
Характеристики
| Артикул | EHB7000 |
|---|---|
| Бренд | ERGO |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Живлення | Від мережі |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Функції | турборежим |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 240 х 230 х 140 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар