|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pСтаціонарний блендер ERGO EHB 7500 забезпечить своєму власникові комфорт і задоволення від кожної хвилини перебування на кухні. Універсальний і практичний інструментом відмінно справляється зі своїми завданнями натерти, подрібнити, перемолоти, змішати або збити продукти.ppЗавдяки погружной конструкції, блендер ERGO EHB 7500 універсальний кухонний прилад, який має широкий спектр функцій. Металева насадка дозволяє занурювати блендер навіть в киплячу середу для приготування, наприклад, кремсупів. Віночок для збивання допоможе приготувати ніжний омлет або збити тісто. Обємна чаша разом з двома металевими дисками для подрібнення і шинкування допоможуть швидко обробити практично будьякі мякі і тверді продукти.ppПотужність ERGO EHB 7500 становить 1000 Вт, що дозволяє змішати, натерти або подрібнити різноманітні продукти в лічені секунди. При цьому прилад не займає багато місця і важить всього 2.05 кг. Оптимальний розмір основної чаші в 1700 мл і мірної ємності в 600 мл дозволяє використовувати кількість продуктів, достатня щоб приготувати їжу для великої компанії.ppERGO EHB 7500 працює в мультіскоростном і турборежимі. Вибравши потрібний, можна швидко і легко подрібнити, збити або змішати продукти, не втрачаючи при цьому зайвого часу і електроенергії. Ергономічна ручка з покриттям Silk Touch не ковзає в руці, ємності, диски і ножі зручно мити. Техніка прослужить довго і ефективно. Свідчення цього дворічна гарантія, яка поширюється на продукцію.p
Блендер Ergo EHB 7500 (EHB7500)
В наявності
Артикул: EHB7500
1 999 грн
Характеристики
| Артикул | EHB7500 |
|---|---|
| Бренд | ERGO |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 1700 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Живлення | Від мережі |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 280 х 248 х 177 мм |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар