|
4 339 грн
|
|
4 339 грн
|
платежі
по 2 170 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 339 грн
|
|
4 339 грн
|
платежі
по 2 170 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B1400BE |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 750 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 46 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1400 Вт |
| Насадки | кавомолка додаткова насадка для помелу кави або сухих спецій і трав |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | подрібнення льоду, подрібнення сухих продуктів |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 22 х 42.3 х 21.5 см |
| Вага | 4,6 кг |
| Комплектація | Чаша 2 шт (300 та 600 мл), блендер, насадкакавомолка |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |