|
1 299 грн
|
|
1 299 грн
|
платежі
по 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 299 грн
|
|
1 299 грн
|
платежі
по 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B500XG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 750 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | металева блендерна, вінчик для збивання |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Захист від увімкнення без чаші |
| Матеріал занурювальної частини | Пластик |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | захист від увімкнення без чаші |
| Особливості | AC двигун |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 18,5 x 41,5 x 17,2 мм |
| Вага | 2,2 кг |
| Країна виробництва | Китай |