|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BN1000E |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 350 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Насадки | металева блендерна, вінчик для збивання |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Захист двигуна від перегрівання |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | захист двигуна від перегрівання |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 14.5 х 37 х 15.1 см |
| Вага | 2,5 кг |
| Комплектація | додаткова пляшка у комплекті |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |