|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BN1200AL |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | подрібнення сухих продуктов |
| Особливості | зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 379 х 172 х 152 мм |
| Вага | 3,9 кг |
| Країна виробництва | Китай |