|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B800ORAW |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 750 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 800 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок для збивання, подрібнювач, мірний стакан |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | Імпульсний режим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 415 х 210 х 140 мм |
| Вага | 2.36 кг |
| Країна виробництва | Китай |