|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pСтаціонарна модель з потужним двигуном 800 Вт і місткою чашею 1,5 літра. Користувач може отримати все що завгодно від коктейлів, смузі до ніжних паштетів або перемелених продуктів. На контейнер нанесена градуйована шкала чітка розмітка дозволяє точно слідувати рецептурою. Вибір швидкостей 3 різних за інтенсивністю та імпульсний, щоб за короткий час швидко змішати продукти.ppКористуватися блендером безпечно двигун не включиться, якщо кришка буде відкрита. Ніжки з гумовим покриттям забезпечують хороше зчеплення з поверхню, блендер випадково перекинути неможливо. Ножі з гострою стали зберігають заточку всі роки служби.ppОдне з найбільш запитуємо пристосувань сучасності стаціонарні блендери для кухні. Важливо відзначити, що останнім часом попит на цю продукцію піднявся в рази. Це дуже зручний спосіб готування, особливо, якщо людина прихильник здорового способу життя або обмежений в харчуванні. Але для здорових людей це також відмінна альтернатива магазинним йогуртам і іншим штучним десертів.ppІснує поділ продукції на кілька підтипів. Найбільший клас професійні і для будинку, що відрізняються один від одного будовою і потужністю. Домашні девайси в ціні доступніше, вони мають блок для управління і ємність для їстівного речовини. Професійні мають ще в доповненні ряд спеціалізованих насадок, а чаша в них варіюється за обсягом.p
Блендер Gorenje стаціонарний Ora-Ito B800ORAB
В наявності
Артикул: B800ORAB
2 599 грн
Характеристики
| Артикул | B800ORAB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Змішування |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 800 Вт |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | Імпульсний режим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 415 х 210 х 140 мм |
| Вага | 2,4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар