|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EBS1200TG |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | Імпульсний режим |
| Особливості | запобіжний механізм |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 325 х 280 х 210 мм |
| Вага | 3.85 кг |
| Країна виробництва | Китай |