|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Блендер Grunhelm EBS-1252TGS
В наявності
Артикул: EBS-1252TGS
2 029 грн
Характеристики
| Артикул | EBS1252TGS |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Змішування |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1200 Вт |
| Живлення | Від мережі |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | Імпульсний режим |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 355 х 320 х 216 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар