|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbБлендер Heinner HB600BGb за своєю функціональністю може позмагатися з багатьма моделями кухонних комбайнів, адже його потужності буде достатньо достатньо для швидкого виконання цілого ряду завдань, а компактні розміри допоможуть вирішити питання з його зберіганням і транспортуванням. Heinner HB600BG дозволяє працювати з 2 рівнями потужності, достатньо лише натиснути потрібну кнопку. Завдяки міцній ніжці блендера із високоякісної сталі у поєднанні з інноваційним хрестоподібним ножем, за короткий проміжок часу отримаєте максимальний результат. До того ж Heinner порадує господарку тихою роботою, при цьому практично не має вібрації, а ергономічний дизайн блендера гарантує комфортну експлуатацію.p
Блендер HEINNER HB-600BG
В наявності
Артикул: HB-600BG
999 грн
Характеристики
| Артикул | HB600BG |
|---|---|
| Бренд | HEINNER |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 500 Вт |
| Живлення | Від мережі |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Червоний |
| Габарити | 400 х 63 х 63 мм |
| Вага | 1.50 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар