|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pБлендер bMG647b дасть вам урізноманітнити ваше меню і приготувати новий кулінарний шедевр. Потужність блендера становить 800 Вт, що забезпечує безшумну ефективну роботу упродовж тривалого часу. Заглибна частина виготовлена з неіржавкої сталі запорука стійкості до зношування й довговічності.ppБлендер може працювати на 13 швидкостях, що плавно перемикаються. Перемикач міститься на ручці приладу, що дуже зручно. До комплекту входить пластиковамірна склянка. Ці властивості в поєднанні з компактним дизайном роблять блендер незамінним помічником на вашій кухні.p
Блендер Magio MG-647
В наявності
Артикул: MG-647
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Артикул | MG647 |
|---|---|
| Бренд | Magio |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 700 |
| Режими роботи | Подрібнення |
| Кількість швидкостей | 53 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | Без подрібнювача |
| Потужність | 800 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 355 х 55 х 55 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар