|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pБлендер bNinja 2в1 з AutoIQb поєднує в собі виняткову продуктивність і високу точність, що дасть змогу вам за лічені секунди збивати та змішувати будьякі інгредієнти.ppbОсобливостіbpulli4 програми AutoiQ збивати, пюре, шматочок, міксliliТочне нарізання для приготування супівсоусів, сальси та салатівliliДиск для нарізуваннятертки для салатів із капустяних овочів і швидкого приготуванняliliЛеза для тіста змішування інгредієнтів для тіста, торта та хлібаliliШвидко та легко створюйте мякі пюре, якот хумус, і навіть заморожені десертиliliТехнологія AutoiQ жодних припущень із попередньо встановленими програмамиliliДеталі можна мити в посудомийній машиніliul
Блендер Ninja BN650EU
Немає в наявності
Артикул: BN650EU
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Артикул | BN650EU |
|---|---|
| Бренд | Ninja |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 2 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 600 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | Без подрібнювача |
| Потужність | 1000 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити | 407 х 197 х 250 мм |
| Вага | 3.47 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар