|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HR254390 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Обсяг чаші, л | 0.30 |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Відсутній |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 700 Вт |
| Насадки | віничок для збивання, подрібнювач, компактний подрібнювач |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | захист від розбризкування |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 382 х 86 х 65 мм |
| Вага | 1,72 кг |
| Країна виробництва | Китай |