|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HB453138 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Обсяг чаші, л | 0.50 |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Є |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 450 Вт |
| Насадки | віничок, мірний стакан 600 мл, чопер |
| Живлення | Від мережі |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Колір виробника | Білий, сірий |
| Габарити | 410 х 70 х 100 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |