|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pОптимальна потужність без будьяких зусиль із ручним блендером strongQuickchef HB67E830 від Tefalstrong Завдяки ексклюзивній технології лез Powelix та мотору потужністю 1000 Вт продукти змішуються на 30 швидше, а навіть найтвердіші інгредієнти подрібнюються краще.ppstrongТихий режимstrong br Функція Тихий режим знижує рівень шуму під час змішування. Це спеціальне налаштування дає змогу блендеру працювати в 2 рази тихіше.ppstrongТехнологія Powelixstrong br Технологія Powelix забезпечує результати на 30 швидше, завдяки чому ідеальна кремова текстура досягається без зусиль навіть із найтвердішими інгредієнтами.ppstrongПовна універсальністьstrong br Використовуйте подрібнювач, вінчик для збивання яєчних білків, спеціальний ніж для подрібнення льоду та мірний стакан для точного вимірювання інгредієнтів.ppstrong20 швидкостейstrong br Простий регулятор забезпечує 20 змінних швидкостей і турборежим. Можна перемикати швидкості під час змішування.ppstrongДизайн, що враховує всеstrong br Сучасні зручні форми, ергономічна ручка з фірмовим покриттям Soft Touch, міцний корпус та захист від бризок.ppstrongДеталі, які можна мити в посудомийній машиніstrong br Створені для ідеальної повсякденної зручності знімні частини, які можна мити в посудомийній машині, забезпечують легкий догляд.ppstrongРемонтопридатність 15 роківstrong br Міцні довговічні матеріали та конструкція створені для тривалого використання, а висока якість підтверджується 15річною ремонтопридатністю.ppпорівняно з нашою класичною технологією з двома лезамиbr порівняно з нашою власною класичною технологією з двома лезами порівняно зі швидкістю Turbonbspp
Блендер погружний TEFAL HB67E830
В наявності
Артикул: HB67E830
2 699 грн
Характеристики
| Артикул | HB67E830 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | турборежим |
| Регуляція швидкості | Є |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Насадки | Вінчик, Подрібнювач, Для колки льоду |
| Живлення | Від мережі |
| Матеріал занурювальної частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | тихий режим |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 415 х 70 х 70 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар