|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BL190AF0 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Обсяг чаші, л | 0.70 |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 700 |
| Режими роботи | Подріблення |
| Кількість швидкостей | 48 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Насадки | Занурювальний блендер |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Колка льоду |
| Матеріал занурювальної частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | автоочищення, подрібнення льоду |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 385 х 182 х 128 мм |
| Вага | 2,32 кг |
| Комплектація | Чаша, блендер, Інструкція, Гарантійний талон, Щітка для чищення |
| Країна виробництва | Китай |