|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BL438831 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Стаціонарний блендер |
| Обсяг чаші, л | 1.25 |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 45 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 800 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок, чаша |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | подрібнення, колка льоду |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 342 х 283 х 190 мм |
| Вага | 3,56 кг |
| Країна виробництва | Китай |