|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pЗ блендером strongTefal QUICKCHEF 3в1 HB656G10strong насолоджуйтесь оптимальною потужністю без будьяких зусиль. З легкістю готуйте широкий асортимент страв і повністю контролюйте змішування завдяки 20 регульованим швидкостям.ppstrongЕксклюзивна технологія Powelixstrongbr Завдяки надгострим лезам та вдосконаленому дизайну технологія лез Powelix дає результати на 30 швидше, забезпечуючи ідеальну кремову текстуру без зусиль mdash навіть при роботі з твердими інгредієнтами.ppstrongНасадкавінчикstrongbr Збиті вершки для торта, повітряне безе з яєчних білків, омлет і легке тісто для тонких млинців допоможе приготувати насадкавінчик.ppstrongНасадкаподрібнювач 500 млstrongbr Подрібнити пряні трави, часник, горіхи, сир пармезан за допомогою насадкиподрібнювача відмінний соус quotПестоquot легко та швидко.ppstrongСклянка 800 млstrongstrongbr strongСклянка обємом 800 мл забезпечує повну зручність змішування інгредієнтів.ppstrongМяка, нековзаюча рукояткаbr strongЕргономічний дизайн для кращого контролю, навіть коли мокрі руки.ppstrongЗахист від бризокstrongbr Комфортніше приготування їжі без безладу та бризок бездоганна кухня стала простішою.ppstrongПотужність і комфорт використанняstrongbr Знімна ніжка з міцного металу, з ножами з нержавіючої сталі, гарантують вам комфортну роботу. Ви можете легко приготувати весь асортимент страв в експресрежимі, що дозволяє використовувати високопродуктивний двигун потужністю 1000 Вт, що повністю контролюється, з 20 різними швидкостями, керований без зупинки блендера, з інтуїтивно зрозумілою та простою у використанні ручкою.ppstrong15річна ремонтопридатністьstrongbr Недорога та швидка доставка з 6200 ремонтних центрів у всьому світі в рамках нашого прагнення захистити довкілля та скоротити кількість відходів.nbspp
Блендер Tefal заглибний Quickchef HB656G10
В наявності
Артикул: HB656G10
2 599 грн
Характеристики
| Артикул | HB656G10 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 500 |
| Режими роботи | Збивання |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 1000 Вт |
| Насадки | ножі із нержавіючої сталі |
| Живлення | Від мережі |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | турборежим |
| Особливості | знімна ніжка |
| Колір виробника | чорний з бронзовим |
| Габарити | 7 x 40 x 7 см |
| Вага | 1,3 кг |
| Комплектація | Подрібнювач, блендер, Мірний стакан, Вінчик |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар