|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MXSS40BTQ |
|---|---|
| Бренд | PANASONIC |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Ємність міні-подрібнювача, л. | 300 |
| Режими роботи | Змішування |
| Кількість швидкостей | 42 |
| Регуляція швидкості | Так |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Потужність | 600 Вт |
| Насадки | ніжкаблендер, віничок для збивання, подрібнювач, мірний стакан 0.7 л |
| Живлення | Від мережі |
| Імпульсний режим | Так |
| Технології | Імпульсний режим |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал ножів | Hержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | збивання, подрібнення, нарізання, змішування, шинкування, турборежим, тертя |
| Особливості | зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити | 397 х 70 х 64 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |