|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pКухонний блендер для подрібнення овочів чи фруктів, приготування кремсупів чи смуги. У комплекті зручна мірна чаша обємом 800 мл, яку можна використовувати для подрібнення продуктів, не побоюючись розбризкування. У блендері встановлена металічна ніжка, що робить його використання довговічним. Для максимально швидкого подрібнення продуктів передбачено турборежим.ppulliПотужність 800 ВтliliТурборіжимliliМеталева блендерна ніжкаliliЕргономічна формаliliКонструкція запобігає розбризкуванню продуктів під час роботи блендераliliМірна чаша ємністю 0,8 лliulp
Блендер Zelmer ZHB4561L
В наявності
Артикул: ZHB4561L
1 199 грн
Характеристики
| Артикул | ZHB4561L |
|---|---|
| Бренд | Zelmer |
| Тип | Занурювальний блендер |
| Ємність мірної склянки, л. | 1 |
| Режими роботи | Подрібнення |
| Подрібнювач | Без подрібнювача |
| Потужність | 800 Вт |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | турборежим |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Колір виробника | Зелений |
| Габарити | 230 х 220 х 110 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар