|
9 800 грн
|
|
9 800 грн
|
платежі
по 4 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 800 грн
|
|
9 800 грн
|
платежі
по 4 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ariston |
|---|---|
| Артикул | 3201452 |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 3.52 г (до 45С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | пристрій захисного відключення (ПЗВ) |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 913 |
| Ширина | 450 |
| Вага | 23.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |