|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Artel |
|---|---|
| Артикул | ARTWH2.080 STEEL |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 2.50 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 838 |
| Ширина | 433 |
| Вага | 27 кг |
| Країна виробництва | Узбекистан |