|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbЗабезпечте себе гарячою водою bbrНе знаєте як забезпечити свій будинок гарячою водою Тоді вам варто звернути увагу на сучасний бойлер Artel Artdry WH 2.0 100 MOIST. Апарат відрізняється високою надійністю і простим механічним керуванням. А сучасний стрілочний термометр точно відобразить температуру води. brbrbЕфективна робота нового Artel Artdry WH 2.0 100 MOIST bbrОбсяг водонагрівача дорівнює 100 літрам. Це відмінно підійде як маленьким, так і великим будинкам. При цьому потужність бойлера рівна Потужність 2000 Вт. Що дозволяє йому нагріватися всього за 2 години 36 хвилин. Бойлер не споживає величезну кількість електроенергії, тому ви можете бути спокійні за свій гаманець. brbrbНадійність bbrВодонагрівач Artel Artdry WH 2.0 100 MOIST володіє надійним захистом від перегріву, а також захисним відключенням, завдяки чому значно менше схильний до поломок. Також варто звернути увагу на емалеве покриття бака, яке включає елементи стали. Тепер він значно менше схильний до корозії і руйнувань. brbrbЗовнішні характеристики bbrЗовнішній вигляд бойлера відрізняється лаконічністю і простотою. Апарат відмінно вписується в домашній інтерєр і при цьому легко встановлюється. Сталевий корпус відрізняється високою надійністю, а невеликі розміри не займуть багато місця. brbbrПриємні особливості bbrЗавдяки відкритому ТЕНу, вода в баку значно швидше досягає потрібної температури і при цьому витрачається значно менше електрики. З огляду на ще і доступну ціну, такий бойлер буде відмінним вибором для домашнього використання.brp
Бойлер Artel ARTDRY WH 2.0 100 (ARTDRYWH2.0100)
В наявності
Артикул: ARTDRYWH2.0100
8 699 грн
Характеристики
| Бренд | Artel |
|---|---|
| Артикул | ARTDRYWH2.0100 |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 70 С |
| Час нагріву | 2.35 г (до 45С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Захист | Захист від перегріву |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 970 |
| Ширина | 450 |
| Вага | 28 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар