|
6 099 грн
|
|
6 099 грн
|
платежі
по 3 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 099 грн
|
|
6 099 грн
|
платежі
по 3 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | Tronic 2000 T Mini ES 015 B |
| Об'єм | 15 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 70 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 0.35 г (до 65С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | антибактеріальний захист |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 246 мм |
| Висота | 408 |
| Ширина | 368 |
| Вага | 8.3 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |