|
22 039 грн
|
|
22 039 грн
|
платежі
по 11 020 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 039 грн
|
|
22 039 грн
|
платежі
по 11 020 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKCE 100 |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 34 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 1.55 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | захист від корозії |
| Елементи управління бойлером | поворотний перемикач |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 562 мм |
| Висота | 902 |
| Ширина | 524 |
| Вага | 39 кг |
| Країна виробництва | Китай |