|
17 702 грн
|
|
17 702 грн
|
платежі
по 8 851 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 702 грн
|
|
17 702 грн
|
платежі
по 8 851 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKCE 80 |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 34 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 2.3 г (до 60С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | пінополіуретанова теплоізоляція |
| Елементи управління бойлером | поворотний перемикач |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 524 мм |
| Висота | 736 |
| Ширина | 524 |
| Вага | 36 кг |
| Країна виробництва | Китай |