|
27 723 грн
|
|
27 723 грн
|
платежі
по 13 862 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
27 723 грн
|
|
27 723 грн
|
платежі
по 13 862 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKHE ONEE 80 Silver |
| Об'єм | 65 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 34 |
| Електроживлення | 220 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 C |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 2 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Сірий |
| Глибина | 318 мм |
| Висота | 1112 |
| Ширина | 523 |
| Вага | 46 кг |
| Країна виробництва | Китай |