|
6 733 грн
|
|
6 733 грн
|
платежі
по 3 367 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 733 грн
|
|
6 733 грн
|
платежі
по 3 367 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EWH 30 AZR EEC |
| Об'єм | 30 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 1/2" |
| Електроживлення | 220В/50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 °С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 0.57 г (до 75°С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 260 мм |
| Висота | 635 |
| Ширина | 435 |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробництва | Китай |