|
10 599 грн
|
|
10 599 грн
|
платежі
по 5 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 599 грн
|
|
10 599 грн
|
платежі
по 5 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EWH 50 Fmx EEC |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7 бар |
| Час нагріву | 2.40 г (до 75С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 359 мм |
| Висота | 825 |
| Ширина | 344 |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |