|
10 866 грн
|
|
10 866 грн
|
платежі
по 5 433 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 866 грн
|
|
10 866 грн
|
платежі
по 5 433 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | 70092 |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | пристрій захисного відключення (ПЗВ) |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 469 мм |
| Висота | 729 |
| Ширина | 454 |
| Вага | 27.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |