|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Офіційній товар
Опис
pНакопичувальний водонагрівач в будинку це впевненість в комфорті, який несе гаряче водопостачання. Такий тип водонагрівача надзвичайно популярний сьогодні з таких причин, як робота від електромережі, можливість забезпечити великим обємом гарячої води, тривалий час збереження температури і т. д. bGRUNHELM GBH A100b, незважаючи на великий обсяг бака 100 л і свою циліндричну форму, досить естетично виглядає в інтерєрі. Він володіє потужністю 2000 Вт. У ньому використовується ТЕН мокрого типу.brbrБойлер електричний GBH A100 має компактні габарити і зручні кріпильні елементи. Так що монтаж водонагрівача не викличе у Вас ніяких труднощів і не відніме зайвих зусиль. Також, завдяки своєму лаконічному дизайну, GBH A100 може вписатися в приміщення з будьяким інтерєром. Внутрішнє покриття сталевого бака емалеве. Особливостями моделі є магнієвий анод, максимальна температура нагріву 77С, наявність термостата, запобіжного клапана. Варто відзначити, що цей надійний агрегат має ступінь захисту IP24. brbrВодонагрівач GBH A100 володіє високими показниками безпеки, так що Ви можете його експлуатувати без побоювань. Справа в тому, що у нього встановлено ряд захисних систем, наприклад захист від пробивання струму на корпус апарату, термоізоляція корпусу і багато іншого.brbrВодонагрівач GBH A100 здатний повною мірою задовольнити навіть самого вимогливого споживача, так як володіє оптимальними характеристиками і параметрами, завдяки чому він ідеально підходить для роботи в будинку або офісі. Прилад виготовлений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні.brp
Бойлер Grunhelm GBH A-100
В наявності
Артикул: GBH A-100
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | GBH A100 |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 3 г (до 75С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | Захист від перегріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 916 |
| Ширина | 460 |
| Вага | 26.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар