|
4 899 грн
|
|
4 899 грн
|
платежі
по 2 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 899 грн
|
|
4 899 грн
|
платежі
по 2 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Артикул | ES15VSQM1(UA) |
| Об'єм | 15 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 0.27 год |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
| Матеріал бака | Склокераміка |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 400 |
| Ширина | 400 |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |