|
12 699 грн
|
|
12 699 грн
|
платежі
по 6 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 699 грн
|
|
12 699 грн
|
платежі
по 6 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Артикул | ES50VF7(UA) |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 1.10 г (до 75С) |
| Потужність | 3000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | WiFi |
| Матеріал бака | Карбон |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 720 |
| Ширина | 530 |
| Вага | 26 кг |
| Країна виробництва | Китай |