|
12 969 грн
|
|
12 969 грн
|
платежі
по 6 485 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 969 грн
|
|
12 969 грн
|
платежі
по 6 485 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Font 150 V |
| Об'єм | 150 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7.5 бар |
| Час нагріву | 1.30 г (до 75С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 1239 |
| Ширина | 460 |
| Вага | 45 кг |
| Країна виробництва | Китай |